V první řadě je

Čištění střechy

Čištění všech druhů střešních krytin a okapů

Provádíme šetrné čištění všech druhů střešních krytin, ať už z pálených nebo betonových tašek, z plechové, eternitové i asfaltové krytiny.

Umyjeme střechu od znečištění po celém povrchu, v rozích a obtížně přístupných místech.
Zbavíme střechu nežádoucího zatížení, mikroorganismů, mechu, povlaku, ptačího trusu a plísní.
Střechy čistíme šetrným tlakem vody a kvalitními přípravky s dlouhodobým a ochranným efektem.
Následně, po vyschnutí, preventivně postřikovačem aplikujeme ochranu proti mechu.

Součástí našich prací je výměna poškozených tašek a šablon či oprava asfaltových pásů, jakož i opravy komínů.

Rozdíl vzhledu před a po vyčištění střechy v Pardubicích Kulhavý

Vidíte rozdíl před a po vyčištění střechy?

Čištění střech vysokotlakou technikou

A v druhé řadě je

Nátěr střechy

Používáme pouze certifikované systémy

Nátěr zajistí perfektní vzhled díky vysoké pigmentaci, ochranu proti plísním prostřednictvím fungicidních složek obsažených v nátěru, dokonalou ochranu před vodou, UV zářením a dalšími povětrnostními vlivy. K nátěrům fasád používáme jedině vysoce kvalitní a odolné certifikované systémy firem jako je Mipa, Düfa, Meffert, Relius a jiné...


Nátěry střech certifikovanými systémy

Nátěry eternitových střech


Nejprve aplikujeme penetrační nátěr, který zajistí zpevnění eternitu a dokonalé přilnutí vrchního nátěru.
Konečnou fází renovace eternitových střech jsou vrchní nátěry, které provádíme speciální akrylátovou barvou (Mipa, Düfa, Meffert, Relius) – tyto nátěry eternitových střech se nanáší ve dvou vrstvách. Nátěry eternitových střech aplikujeme štětkou, válečkem nebo airless (vysokotlaký stroj od firmy STORCH).
Pokud jsou pro nátěry eternitových střech použity kvalitní materiály, je tato technologie velmi účinná. Barvy pro nátěry eternitových střech musí být vysoce elastické, dokonale propustné pro vodní páry a musí mít vynikající odolnost proti tekoucí vodě a krupobití.
Po realizaci je eternitová střecha je dokonale zakonzervována, voda se nenasává dovnitř šablony, ale odteče nebo uschne na povrchu (není zde vytvořeno prostředí pro vznik nečistot, výkvětů solí, špinavých skvrn, mechu a lišejníku).

Vyčištěná a natřena eternitová střecha v Pardubicích

nátěry taškových střech


Krytinu taškové střechy je možné postříkat hydrofobizačním prostředkem, který vodě a nečistotám zamezí vsakovat se do krytiny a nezmění její vzhled. Tento prostředek ochrání střechu cca 10 let. Další možností je aplikovat nástřik speciální barvy dle výběru, podobně jako tomu je u eternitové krytiny.

Čištění a nátěr taškové střechy v Pardubicích

nátěry plechových střech


Nátěry plechových střech chrání plech proti korozí, povětrnostními vlivy a UV zářením. Nátěry plechových střech jsou nanášeny ve dvou vrstvách, které zakryjí veškeré možné trhliny a zajistí dokonalou ochranu před vodou, UV zářením a dalšími povětrnostními vlivy. Pro nátěry plechových střech používáme výhradně kvalitní přípravky od osvědčených dodavatelů, díky kterým je renovace plechových střech provedena v té nejyšší kvalitě.

Čištění a nátěr plechové střechy v Pardubicích
Copyright © 2022 Čištění fasád, střech a venkovních dlažeb. Všechna práva vyhrazena.