Čištění zámkové dlažby

a veškerých dalších venkovních povrchů

Zrenovujeme a vyčistíme venkovní dlažbu (např. zámkovou dlažbu) od veškerých nečistot barvy, mastnoty, rzi, mechů a plevele. Používáme šetrnou a vysoce efektivní čisticí metodu Storch s přímým odvodem vody. Nečistoty odvádíme ihned z čištění do kanalizace a neznečisťujeme tak okolí domu a zabraňujeme případnému napadení fasády a dalších prostor spory hub a plísní.
Pro dlouhodobý efekt a ochranu dlažby naneseme hydrofobní impregnaci.

Používáme nejmodernější techniku Storch

K Vaší i naší spokojenosti používáme špičkovou technologii vysokotlakého mycího přístroje Power HD-krake, který je možno použít jak v exteriéru, tak i v interiéru.

Storch Power HD-krake má velkou čistící hlavici s odstředivým efektem pro výkonné odsávání s malým množstvím odstřikující vody a sušším povrchem čištěného objektu - je tak ideální pro použití v interiéru. Přístroj je vybaven novým podvozkem vhodným do každého terénu pro rychlejší a efektivnější práci. Storch Power HD-krake může používat až 80°C teplou vodu a znásobit tak čistící účinek. Rovněž má možnost přímé likvidace špinavé vody přes filtr bez použití záchytné nádoby.

Logo Storch
Čištění fasády a dlažeb vysokotlakou technikou Storch v Pardubicích
Nanotechnologie

IG 227
VYSOCE ZATÍŽITELNÝ 3D NANO POLYMER


HYDROFOBNÍ A OLEOFOBNÍ OCHRANA SAVÝCH POVRCHŮ PROTI VODĚ, OLEJI, MASTNOTĚ A ZNEČIŠTĚNÍ. URČEN NA PODLAHY, NEGLAZOVANÉ DLAŽBY, PARKOVIŠTĚ A PLOCHÉ STŘECHY.

 • Hydrofobní a olejofobní membránová ochrana proti vodě, znečištění, motorovým olejům, UV záření, atmosférickým vlivům, kyselým dešťům, posypovým solím atd.
 • Proniká (penetruje) do hloubky materiálu (od málo porézních až po velmi porézní materiály) a chrání tak materiál zevnitř.
 • Vynikající odolností proti opotřebení a oděru.
 • Zpomaluje proces stárnutí
 • Společně s IG D 401 poskytuje ochranu proti mechům, řasám, sinicím, bakteriím a virům
 • Bez rozpouštědel, jedovatých, karcinogenních a toxických látek
 • Ekonomický – aplikace pouze v 1 vrstvě
 • Aplikovatelný i na citlivé a barvené povrchy

Ideální ochrana pro:

 • Minerální, silikátové, silikonové, betonové, keramické stavební povrchy

Ochrana nanotechnologiemi
Nanotechnologie

IG 335
DVOUSLOŽKOVÝ VYSOCE ZATÍŽITELNÝ 3D NANO POLYMER


EXTRÉMNÍ HYDROFOBNÍ A OLEOFOBNÍ OCHRANA MINERÁLNÍCH POVRCHŮ PROTI VODĚ (VČETNĚ MOŘSKÉ), OLEJŮM, MASTNOTĚ, CHEMII A ZNEČIŠTĚNÍ. VYNIKAJÍCÍ ANTIGRAFFITI OCHRANA. VELMI VYSOKÁ ODOLNOST PROTI OPOTŘEBENÍ A OTĚRU NA BÁZI FLUORPOLYURETANOVÝCH NANO POLYMERŮ.


IG 335 je vyvinut jako transparentní extrémně zatížitelná a dlouhotrvající perličková ochrana s vysokou odolností proti vodě, olejům (motorovým, potravinářským), mastnotě, chemii a dalšímu znečištění. Současně chrání proti atmosférickým vlivům a UV záření. Vyznačuje se vynikající odolností proti stárnutí, opotřebení, otěru, korozi a mořskému prostředí. Vytváří neviditelný film, který navrací původní vzhled povrchu a hlavně umožňuje na rozdíl od ostatních ochran podkladu dýchat. Hydrofobní účinek zároveň brání pronikání vlhkosti i do ošetřeného povrchu a chrání jej tak před dalším poškozováním a znečištěním. Díky těmto vlastnostem je ideální na ochranu soch, kašen, mostů a vysoce zatížených povrchů památek (hrady, zámky, kostely, kaple, náhrobky,atd.).

Vhodnost použití tohoto produktu na ochranu památek dokládá atest Akademie věd ČR.

Ideální ochrana pro většinu extrémně zatížených vnitřních a venkovních ploch:

 • Pěší zóny, schodiště, terasy, dřevěné chodníky, zastávky MHD, parkoviště, betonové průmyslové podlahy.

 • Je určen na ochranu cihel, glazovaných dlaždic, terakoty, omítek, betonů, kamenů (břidlice, vápenec, žula, pískovec, mramor, čedič).

 • Snižuje adhezi lepidel od samolepek.

Ochrana nanotechnologiemi
Copyright © 2024 Čištění fasád, střech a venkovních dlažeb. Všechna práva vyhrazena.