Čištění zámkové dlažby

a veškerých dalších venkovních povrchů

Zrenovujeme a vyčistíme venkovní dlažbu (např. zámkovou dlažbu) od veškerých nečistot barvy, mastnoty, rzi, mechů a plevele. Používáme šetrnou a vysoce efektivní čisticí metodu Storch s přímým odvodem vody. Nečistoty odvádíme ihned z čištění do kanalizace a neznečisťujeme tak okolí domu a zabraňujeme případnému napadení fasády a dalších prostor spory hub a plísní.
Pro dlouhodobý efekt a ochranu dlažby naneseme hydrofobní impregnaci.

Používáme nejmodernější techniku Storch

K Vaší i naší spokojenosti používáme špičkovou technologii vysokotlakého mycího přístroje Power HD-krake, který je možno použít jak v exteriéru, tak i v interiéru.

Storch Power HD-krake má velkou čistící hlavici s odstředivým efektem pro výkonné odsávání s malým množstvím odstřikující vody a sušším povrchem čištěného objektu - je tak ideální pro použití v interiéru. Přístroj je vybaven novým podvozkem vhodným do každého terénu pro rychlejší a efektivnější práci. Storch Power HD-krake může používat až 80°C teplou vodu a znásobit tak čistící účinek. Rovněž má možnost přímé likvidace špinavé vody přes filtr bez použití záchytné nádoby.

Logo Storch
Čištění fasády a dlažeb vysokotlakou technikou Storch v Pardubicích
Copyright © 2022 Čištění fasád, střech a venkovních dlažeb. Všechna práva vyhrazena.