V první řadě je

Čištění fasády

Fasádu důkladně vyčistíme, odstraníme nežádoucí nánosy prachu, smogu, sazí a výparů, zelené povlaky, řasy, plísně, houby i bakteriální mikroorganismy.

Používáme nejmodernější přípravky na bázi nanotechnologie švédské firmy Trion Tensid AB, jejichž čistící složky efektivně a šetrně odstraňují veškeré nečistoty.

Logo Trion Tensid AB

Používáme nejmodernější techniku Storch

K Vaší i naší spokojenosti používáme špičkovou technologii vysokotlakého mycího přístroje Power HD-krake, který je možno použít jak v exteriéru, tak i v interiéru.

Storch Power HD-krake má velkou čistící hlavici s odstředivým efektem pro výkonné odsávání s malým množstvím odstřikující vody a sušším povrchem čištěného objektu - je tak ideální pro použití v interiéru. Přístroj je vybaven novým podvozkem vhodným do každého terénu pro rychlejší a efektivnější práci. Storch Power HD-krake může používat až 80°C teplou vodu a znásobit tak čistící účinek. Rovněž má možnost přímé likvidace špinavé vody přes filtr bez použití záchytné nádoby.

Logo Storch
Použití Storch Power HD-krake při čištění fasády v Pardubicích
Storch Power HD-krake
Čištění fasády nanotechnologiemi a vysokotlakou technikou

A v druhé řadě je

Nátěr fasády

Používáme pouze certifikované systémy

Nátěr zajistí perfektní vzhled díky vysoké pigmentaci a ochranu proti plísním prostřednictvím fungicidních složek obsažených v nátěru. U zateplovacích systémů s vlásečnicovými prasklinami používáme armované barvy. K nátěrům fasád používáme jedině vysoce kvalitní a odolné certifikované systémy firem jako je JUB, Caparol, Het a jiné...

Provádíme nátěry i renovace fasád, zednické opravy i nové fasády. Renovace dřevěných prvků (podhledy, obložení), zámečnických prvků (zábradlí a jiné)...

Nátěry fasád z plošiny v Pardubicích certifikovanými systémy
Copyright © 2022 Čištění fasád, střech a venkovních dlažeb. Všechna práva vyhrazena.